Transfer busem na lotnisko

Od pewnego czasu przewozy busem są popularne. Z pomocą tego nowoczesnego środka transportu można szybko i na czas dotrzeć w wybrane miejsce. Dużym uznaniem wśród wielu podróżników cieszą się transfery na lotnisko.

Oferta firm na rynku transportowym jest bardzo bogata. Wśród wielu przewozów dużym uznaniem cieszą się trasy: Szczecin Goleniów, Warszawa Okęcie oraz Wrocław Strachowice.
Z tego wygodnego środka transportu korzystają różni pasażerowie. Wśród wielu z nich można wymienić osoby prywatne, turystów czy osoby pracujące w różnorodnych firmach krajowych i zagranicznych położonych w znacznej odległości od miejsca zamieszkania.
Niezwykle popularne są nie tylko transfery na lotnisko lecz także przewozy busem na różnorodne imprezy sportowe, okolicznościowe czy służbowe wyjazdy integracyjne.

Szybki i sprawdzony transfer na lotnisko Okęcie

Jak powszechnie wiadomo lotnisko Warszawa Okęcie jest największym portem lotniczym w kraju. Każdego roku obsługuje on ponad dziesięć milionów pasażerów, którzy to z tego miejsca udają się do bardzo odległych miejsc położonych na całym świecie. Transport na lotnisko Okęcie jest oblegany przez podróżników każdego dnia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swym klientom przewoźnicy oferują szeroką flotę, odpowiednio wyposażonych busów.
Przejazd Szczecin Goleniów, Warszawa Okęcie oraz Wrocław Strachowice jest zawsze realizowany z miejsca wskazanego przez klienta. Niezwykle korzystna jest oferta „door to door”, a więc spod drzwi domu klienta.
Kierowcy obsługujący busy posiadają długoletnie doświadczenie i dobrze znają trasy, zatem klienci zawsze na czas docierają na wybrane lotnisko. Poszczególni klienci są zawsze dowożeni na górny parking Okęcia, z którego to można w prosty sposób dotrzeć na wyznaczony terminal. Natomiast odbiór pasażerów z lotniska odbywa się z dolnego parkingu.

Przewozy busem – szybkie oraz komfortowe podróżowanie

Do dyspozycji wszystkich klientów przewoźnicy oferują nowoczesne busy.
Dbając o komfort i bezpieczeństwo oraz stawiając na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, właściciele firm nieustannie inwestują w nowoczesne, w pełni sprawdzone pojazdy samochodowe. Ich przestronne wnętrza zapewniają niezwykle wygodną podróż. Każdy bus posiada nowoczesną klimatyzacje oraz ogrzewanie, dzięki czemu pasażerom nie doskwiera zimno czy upał. Z kolei podłokietniki, pojemny bagażnik, punktowe pasy bezpieczeństwa czy wi – fi zapewniają niesamowity komfort w czasie podróżowania. Transport na lotnisko Okęcie jest zawsze gwarancją spokojnej i bezpiecznej podróży.