Komfortowe transfery na lotniska

We współczesnych czasach przewozy busem są bardzo popularne. Z pomocą tego środka transportu można szybko i sprawnie dotrzeć w każde wybrane miejsce. Dużym zainteresowaniem wśród licznej rzeszy pasażerów cieszą się transfery na lotnisko.

Wśród wielu przewozów oferowanych przez przewoźników poszczególnych firm transportowych można wymienić trasy: Szczecin Goleniów, Warszawa Okęcie oraz Wrocław Strachowice. Z usług przewozu busami korzystają różnorodne grupy pasażerów, wśród których można wymienić: osoby prywatne, turystów, osoby pracujące w różnorodnych firmach, sportowców, uczestników obozów i wyjazdów integracyjnych, pielgrzymów i wielu innych.

Transfer na lotnisko Okęcie

Lotnisko Warszawa – Okęcie im. Fryderyka Chopina jest największym portem lotniczym w całym naszym kraju. Rocznie obsługuje ono ponad dziesięć milionów pasażerów, którzy z tego lotniska udają się do najodleglejszych miejsc położonych na całym świecie. Z tego też powodu transport na lotnisko Okęcie jest bardzo oblegany.

Na rynku usług transportowych nie brakuje przewoźników specjalizujących się w bezpośrednim transporcie z wybranego przez klientów miejsca do punktu docelowego, jakim jest port lotniczy Okęcie w Warszawie.

Dowóz na lotnisko Warszawa Okęcie jest realizowany zawsze z miejsca wskazanego przez klienta, a busy docierają na lotnisko zawsze na czas. Czas wyjazdu z poszczególnych miejsc jest zawsze ustalany z pewnym z zapasem, a w razie potrzeby np. z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych modyfikowany. Każdy klient jest zazwyczaj dowożony na górny parking, z którego to można w bardzo łatwy sposób dostać dowolny terminal.

Z kolei odbiór pasażerów z lotniska Warszawa Okęcie odbywa się zazwyczaj z dolnego parkingu. Jest to bowiem centralne miejsce, do którego można łatwo dotrzeć z każdego terminalu.

Komfortowy przewóz busem

Do dyspozycji pasażerów firmy posiadają nowoczesne pojazdy samochodowe. Przewoźnicy dbając o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów oraz stawiając na praktyczne i funkcjonalne rozwiązania, stale inwestują w nowe pojazdy samochodowe.

Przestronne wnętrza busów zapewniają niezwykle komfortową podróż. Każde auto posiada klimatyzacje oraz ogrzewanie przestrzeni pasażerskiej, podłokietniki, duży bagażnik, trzy punktowe pasy bezpieczeństwa co zapewnia w pełni wygodne podróżowanie. Ponadto większość busów jest wyposażona w wygodne fotele pasażerskie oraz odtwarzacz DVD z kolekcją filmów umilających czas podróży.

Nowoczesne busy na kursujące na poszczególne lotniska to gwarancja spokojnej oraz szybkiej podróży